Notice Killer (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: File
lt: Failas

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: User
lt: Narys

en: Never
lt: Niekada

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Line
lt: Eilutė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Clear log messages
lt: Išvalyti įrašų žinutes

en: This will permanently remove the log messages from the database.
lt: Tai visam laikui pašalins žurnalo įrašus iš duomenų bazės.

en: Database log cleared.
lt: Duomenų bazių žurnalas išvalytas.
