Notificare (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: Node
ast: Noyu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Other
ast: Otru
