Notificare (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Other
bo: གཞན
