Notificare (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: Node
da: Indholdselement

en: Comment
da: Kommentar

en: Other
da: Anden

en: first
da: første
