Notificare (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Node
el: Κόμβος

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Other
el: Άλλο
