Notificare (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: Node
es: Nodo

en: Comment
es: Comentario

en: Other
es: Otro(s)

en: first
es: primero
