Notificare (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: Node
gl: Nodo

en: Comment
gl: Comentario

en: Other
gl: Outro

en: first
gl: primeiro
