Notificare (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Comment
he: תגובה

en: Other
he: אחר

en: first
he: ראשון
