Notificare (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: Node
hu: Tartalom

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Other
hu: Egyéb

en: first
hu: első
