Notificare (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Other
km: ផ្សេងៗ
