Notificare (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: first
kn: ಮೊದಲ
