Notificare (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Node
lt: Mazgas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Other
lt: Kiti

en: first
lt: pirmas
