Notificare (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Message
my: သတင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Other
my: အခြား

en: first
my: ပထမ
