Notificare (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Comment
nl: Reactie

en: Other
nl: Andere

en: first
nl: eerste

en: Send message using Notificare Service
nl: Bericht via de Notificare-service versturen

en: The subject.
nl: Het onderwerp.

en: The message.
nl: Het bericht.

en: Error sending message. Error: %error
nl: Fout bij het versturen van bericht. Fout: %error

en: Administer Notificare.
nl: Notificare beheren.

en: If you don't have Notificare account yet, get one !url. 
        After creating an account, make a Webhook.
nl: Als u nog geen Notificare-account hebt, kunt u er een aanmaken: !url
    Nadat het account is aangemaakt, kunt u een zogenaamde Webhook creëeren.

en: Set Notificare Service URL
nl: Notificare-service-URL instellen

en: Use the Notificare service.
nl: De Notificare-service gebruiken.
