Notificare (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Node
oc: Nosèl

en: Comment
oc: Comentari

en: Other
oc: Autre

en: first
oc: primièr
