Notificare (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Other
pa: ਹੋਰ
