Notificare (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Node
pl: Węzeł

en: Comment
pl: Komentarz

en: Other
pl: Inne

en: first
pl: pierwsze
