Notificare (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: Node
ru: Материал

en: Comment
ru: Комментарий

en: Other
ru: Другое

en: first
ru: первое
