Notificare (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: Node
sk: Uzol

en: Comment
sk: Komentár

en: Other
sk: Ostatné

en: first
sk: prvé
