Notificare (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: Node
sv: Nod

en: Comment
sv: Kommentar

en: Other
sv: Övriga

en: first
sv: första
