Notificare (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: Node
tr: Düğüm

en: Comment
tr: Yorum

en: Other
tr: Diğer

en: first
tr: birinci
