Notificare (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: Node
uk: Матеріал

en: Comment
uk: Коментар

en: Other
uk: Інше

en: first
uk: перше
