Notificare (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Other
vi: Khác

en: first
vi: đầu
