Notificare (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Node
ar: العقدة

en: Comment
ar: التعليق

en: Other
ar: آخر
