Notificare (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Node
de: Beitrag

en: Comment
de: Kommentar

en: Other
de: Weitere

en: The message.
de: Die Nachricht.
