Notificare (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: Node
eu: Nodoa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Other
eu: Bestea
