Notificare (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: Node
hi: नोड

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Other
hi: अन्य
