Notificare (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Node
kk: Түйін

en: Comment
kk: Пікір

en: Other
kk: Басқа
