Notificare (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Node
ku: گرێ

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Other
ku: هیتر
