Notificare (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: Node
sq: Nyjë

en: Comment
sq: Komenti

en: Other
sq: Tjetër
