Notificare (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: செய்தி

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: கருத்து

en: Other
ta: மற்றவை
