Notificare (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Node
is: Nóða

en: Comment
is: Ummæli

en: first
is: fyrsta
