Notificare (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: Node
lv: Mezgls

en: Comment
lv: Komentārs

en: Other
lv: Citi
