Notificare (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: Comment
pt: Comentário

en: Other
pt: Outros

en: first
pt: primeiro

en: The message.
pt: A mensagem.
