Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (35 entries)

en: Body
am: አካል

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: type
am: ዓይነት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: status
am: ሁኔታ

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Block
am: ጥምር

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: blocked
am: የታገደ

en: active
am: ገባሪ

en: Autocomplete taxonomy
am: ራሥ-ሙላ ስርዓተ ክፍፍል
