Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (71 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Field
ast: Campu

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Format
ast: Formatu

en: never
ast: nunca

en: Text
ast: Testu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: type
ast: triba

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: action
ast: Aición

en: status
ast: estáu

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Block
ast: Bloque

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Filter
ast: Filtru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Field type
ast: Triba de campu

en: blocked
ast: torgáu

en: active
ast: activu

en: Delete all
ast: Desanicialo too

en: Send
ast: Unviar

en: Method
ast: Métodu

en: Key
ast: Llave

en: Are you sure you want to delete these items?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar estos elementos?

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer

en: any
ast: cualesquier

en: Autocomplete taxonomy
ast: Taxonomía del autocompletáu
