Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: disabled
be: адлучана

en: Description
be: Апісаньне

en: Language
be: Мова

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Message
be: Паведамленьне

en: none
be: ніякі

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: never
be: ніколі

en: type
be: тып

en: User
be: Карыстальнік

en: Update options
be: Опцыі абнаўленьню

en: Block
be: Блёк

en: Header
be: Загаловак 1

en: Comment
be: Камэнтар

en: blocked
be: заблякаваны

en: active
be: актыўны

en: Delete all
be: Выдаліць усё

en: Template
be: Шаблён

en: Refine
be: Абнавіць

en: Show only items where
be: Паказваць толькі элементы, дзе
