Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (75 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Field
bs: Polje

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Node type
bs: Tip noda

en: never
bs: nikad

en: Text
bs: Tekst

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: type
bs: tip

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: action
bs: akcija

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Block
bs: Blok

en: Comment
bs: Komentar

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Field type
bs: Tip polja

en: blocked
bs: blokiran

en: active
bs: aktivan

en: Delete all
bs: Obriši sve

en: Send
bs: Pošalji

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Confirm your subscription
bs: Potvrdite pretplatu

en: Are you sure you want to delete these items?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati ove stavke?

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati

en: Immediately
bs: Odmah

en: Thread
bs: Niz

en: Send interval
bs: Interval slanja obavijesti

en: Send method
bs: Metod slanja obavijesti

en: Show only items where
bs: Prikaži samo stavke gdje

en: Subscribe to all changes and comments for a thread.
bs: Pretplati se na sve promjene i komentare za ovaj članak

en: Subscribe to all content of a given type.
bs: Pretplati se na sav sadržaj ovog tipa

en: Subscribe to all content submitted by a user.
bs: Pretplati se na sav sadržaj koji je objavio korisnik

en: Subscribe to all content of a given type submitted by a user.
bs: Pretplati se na sav sadržaj ovog tipa koji je objavio korisnik

en: This post
bs: Ovaj članak

en: Posts by @name
bs: Članke od @name

en: All posts by @name
bs: Svi članci od @name
