Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (60 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Body
eo: Korpo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Message
eo: Mesaĝo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: never
eo: neniam

en: Unknown
eo: Nekonata

en: type
eo: tipo

en: User
eo: Uzanto

en: action
eo: ago

en: status
eo: stato

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Block
eo: Bloko

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: blocked
eo: forbarita

en: active
eo: aktiva

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn

en: Send
eo: Sendu

en: Are you sure you want to delete these items?
eo: Ĉu vi certas ke vi volas forigi tiujn erojn?

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Refine
eo: Rafinu

en: Undo
eo: Malfaru

en: Autocomplete taxonomy
eo: Aŭtomate-kompletigi taksonomion

en: Show only items where
eo: Montru nur erojn kie

en: Triggers
eo: Ekagiloj
