Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (89 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Body
et: Sisu

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Subscribe
et: Telli

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Lähtesta

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Field
et: Väli

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Node type
et: Postituse liik

en: never
et: mitte kunagi

en: Text
et: Tekst

en: Unknown
et: Tundmatu

en: type
et: tüüp

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sissekande tüüp

en: action
et: toiming

en: status
et: olek

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Block
et: Plokk

en: Not found
et: Ei leitud

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Field type
et: Välja tüüp

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Id
et: ID

en: Send
et: Saada

en: Method
et: Meetod

en: Key
et: Võti

en: Are you sure you want to delete these items?
et: Kas soovid kindlasti need elemendid kustutada?

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: any
et: suvaline

en: Autocomplete taxonomy
et: Klassifikatsiooniterminite automaatlõpetus

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Thread
et: Lõim

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Triggers
et: Lülitid

en: You can:
et: Sa saad:

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: where %property is %value
et: kus %property on %value
