Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა.

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: შიგთავსი

en: Value
ka: ღირებულება

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: სრული ტექსტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Unknown
ka: გაუგებარი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა
