Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (77 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Body
km: តួ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: disabled
km: បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Field
km: វាល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: never
km: កុំ​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: action
km: សកម្មភាព

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Update options
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ជម្រើស​ទាន់​សម័យ

en: Block
km: ទប់ស្កាត់​

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: blocked
km: បាន​ទប់​ស្កាត់

en: active
km: សកម្ម

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Key
km: សំខាន់

en: Are you sure you want to delete these items?
km: អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​ទាំង​នេះ​ចេញ​ឬ ?

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: The update has been performed.
km: ភាព​ទាន់​សម័យ​ត្រូវ​បាន​ដំណើរ​ការ ។

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: any
km: ណា​មួយ

en: Autocomplete taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Show only items where
km: បង្ហាញ​តែ​ធាតុ​ដែល

en: Taxonomy vocabulary
km: វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Triggers
km: គន្លឹះ

en: The type of the node.
km: ប្រភេទ​ថ្នាំង​ ។
