Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (76 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Format
ku: فۆرمات

en: never
ku: هیچ کات

en: Text
ku: دەق

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: type
ku: جۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: action
ku: کردار

en: status
ku: ڕەوش

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Block
ku: بلۆک

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: blocked
ku: بلۆککراوە

en: active
ku: چالاکە

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌

en: Send
ku: بینێره‌

en: Key
ku: کلیل

en: Are you sure you want to delete these items?
ku: تۆ دڵنیای که‌ ده‌ته‌وێ ئه‌م بڕگه‌یه‌ بسڕیته‌وه‌؟

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: any
ku: هەر کام

en: Autocomplete taxonomy
ku: خۆتەواوکەری پۆل

en: Show only items where
ku: تەنها ئەوانە پیشان بدە کە

en: Taxonomy vocabulary
ku: وشەگەلی پۆلێن

en: The type of the node.
ku: جۆری گرێ.
