Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (98 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Body
lv: Saturs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Tēma

en: disabled
lv: izslēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Iezīmes

en: Overview
lv: Pārskats

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunot

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: never
lv: nekad

en: Text
lv: Teksts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Notify poster of own posts
lv: Paziņot autoram par paša ierakstiem

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Your subscription was activated.
lv: Jūsu parakstīšanās tika aktivizētas.

en: type
lv: veids

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: status
lv: statuss

en: Options
lv: Opcijas

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Block
lv: Bloks

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Field type
lv: Lauka tips

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Send
lv: Sūtīt

en: Method
lv: Veids

en: Key
lv: Atslēga

en: Are you sure you want to delete these items?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos elementus?

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: any
lv: jebkurš

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Send interval
lv: Nosūtīšanas intervāls

en: Send method
lv: Nosūtīšanas veids

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: No subscriptions available.
lv: Nav pieejama neviena parakstīšanās.

en: The subscriptions have been deleted.
lv: Parakstīšanās tika dzēsta(s).

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Triggers
lv: Trigeri

en: notifications
lv: notifikācijas

en: Subscriptions by type
lv: Pierakstīšanās pēc tipa

en: Subscriptions by send method
lv: Pierakstīšanās pēc nosūtīšanas veida

en: Add subscription
lv: Pievienot parakastīšanos

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: where %property is %value
lv: kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur
