Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (54 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Статус

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Мессэж

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: type
mn: төрөл

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: action
mn: үйлдэл

en: status
mn: статус

en: Node
mn: Зангилаа

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Block
mn: Блок

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах

en: Send
mn: Илгээх

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах
