Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (47 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Taxonomy vocabulary
my: Taxonomy ေါဟာရများ

en: The name of the content type.
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား၏ အမည်
