Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Format
se: Formáhtta

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Send now
se: Sádde dál
