Notifications (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (123 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Body
sk: Text

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: unknown
sk: neznáme

en: Tags
sk: Značky

en: Overview
sk: Prehľad

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Node type
sk: Typ uzla

en: never
sk: nikdy

en: Event
sk: Podujatie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: type
sk: typ

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: action
sk: akcia

en: status
sk: stav

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Update options
sk: Nastavenie aktualizácie

en: Block
sk: Blok

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Header
sk: Nadpis

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Field type
sk: Typ poľa

en: blocked
sk: blokovaný

en: active
sk: aktívny

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: Send
sk: Odoslať

en: Method
sk: Metóda

en: Events
sk: Udalosti

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Confirm your subscription
sk: Potvrdiť vaše prihlásenie

en: Key
sk: Kľúč

en: Are you sure you want to delete these items?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: any
sk: ľubovoľne

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Autocomplete taxonomy
sk: Automatické dokončovanie taxonómie

en: Current status
sk: Súčasný stav

en: User name
sk: Meno používateľa

en: method
sk: spôsob

en: Thread
sk: Vlákno

en: Send interval
sk: Interval odosielania

en: Send method
sk: Spôsob odosielania

en: inactive
sk: neaktívny

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: No subscriptions available.
sk: Žiadne dostupné prihlásenia.

en: Taxonomy vocabulary
sk: Slovník taxonómie

en: You can
sk: Môžete

en: Triggers
sk: Spúšťače

en: Create subscription
sk: Vytvoriť prihlásenie

en: Change send method to
sk: Zmeniť spôsob odosielania na

en: Change send interval to
sk: Zmeniť interval odosielania na

en: You don't have any subscriptions yet.
sk: Nemáte ešte žiadne prihlásenia.

en: Administer your subscriptions
sk: Spravovať vaše prihlásenia

en: Edit your notifications settings
sk: Upraviť vaše nastavenia upozornení

en: Cancel all your subscriptions
sk: Zrušiť všetky vaše prihlásenia

en: Create @type subscription
sk: Vytvoriť prihlásenie pre: @type

en: Node title autocomplete
sk: Automatické dokončovanie názvov uzlov.

en: Do not send notifications for this update.
sk: Neposielať upozornenia na aktualizáciu.

en: Subscribe to all changes and comments for a thread.
sk: Prihlásiť sa pre všetky zmeny a komentáre vlákna.

en: Subscribe to all content of a given type.
sk: Prihlásiť sa pre celý obsah daného typu.

en: Subscribe to all content submitted by a user.
sk: Prihlásiť sa pre celý obsah odoslaný používateľom.

en: This post
sk: Tomuto príspevku

en: Posts of type @type
sk: Príspevkom typu @type

en: Posts by @name
sk: Príspevkom od @name

en: Add subscription
sk: Pridať prihlásenie

en: or create a new subscription
sk: alebo vytvoriť nové prihlásenie pre

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: !type subscription
sk: Zapísanie k príspevkom typu !type

en: Send now
sk: Odoslať teraz

en: The type of the node.
sk: Typ uzlu.

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: where %property is %value
sk: kde %property je %value

en: and where
sk: a kde
