Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (68 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Body
af: Teks

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: unknown
af: onbekend

en: Tags
af: Etikette

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: never
af: nooit

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: action
af: aksie

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Block
af: Blok

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: blocked
af: geblokkeer

en: active
af: aktief

en: Delete all
af: Wis alles uit

en: Send
af: Stuur

en: Method
af: Metode

en: Are you sure you want to delete these items?
af: Is jy seker jy wil hierdie items uitwis?

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar

en: Triggers
af: Snellers
