Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (92 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Body
bg: Съдържание

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Field
bg: Поле

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Format
bg: Формат

en: never
bg: никога

en: Text
bg: Текст

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Notify poster of own posts
bg: Изпращай известия за собствените постове

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Enables site settings for user subscriptions.
bg: Разреши достъп до настройките за потребителските абонаменти.

en: Your subscription was activated.
bg: AbonВашият абонамент беше активиран.

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: action
bg: действие

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Block
bg: Блокирай

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Comment
bg: Коментар

en: Filter
bg: Филтър

en: Vocabulary
bg: Речник

en: blocked
bg: блокиран

en: active
bg: активен

en: Delete all
bg: Изтрий всички

en: Id
bg: Номер

en: Send
bg: Изпрати

en: Template
bg: Шаблон

en: Notifications
bg: Известия

en: Key
bg: Ключ

en: Are you sure you want to delete these items?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тези елементи?

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: any
bg: всички

en: Autocomplete taxonomy
bg: Завърши въвеждането автоматично

en: Interval
bg: Интервал

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Send interval
bg: Интервал на получаване

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които

en: All types
bg: Всички видове

en: Taxonomy vocabulary
bg: Речник от таксономията

en: Triggers
bg: Тригери

en: Allows users to subscribe to taxonomy terms.
bg: Тази опция разрешава на потребителите да се абонират за различни изрази от речника.

en: Add subscription
bg: Добави абонамент

en: Subscriptions UI
bg: Потребителски интерфейс на абонаментите
